EKO COLOR Producent farb proszkowych swiss standards

Eko-Color

Szwajcarska Jakość

Producent farb i lakierów proszkowych w różnej kolorystyce, dostosowanej do bezpośrednich oczekiwań i potrzeb klienta

Kontakt

Eko-Color sp. z o.o
Ul. Henryka Sucharskiego 2
77-100 Bytów
NIP 842-174-79-18

tel. +48 59 822 22 22
fax. +48 59 822 11 70

Dyrektor Zarządzający
Zygmunt Krzysztof Dyks
tel. +48 59 822 22 22
e-mail: krzysztof.dyks@eko-color.pl
Zastępca Dyrektora Zarządzającego
Andrzej Marcinkowski
tel. +48 59 822 22 22
kom. +48 693 084 466
e-mail: andrzej.marcinkowski@eko-color.pl
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu
Wioletta Szwarc
tel. +48 59 822 22 22
kom. +48 605 787 032
e-mail: wioletta.szwarc@eko-color.pl

Dział sprzedaży
tel. ogólny: +48 607 957 799

Specjalista ds. sprzedaży na rynki wschodnie
(Rosja, Białoruś, Kazachstan)
Stanisław Walkowiak
tel. +48 59 822 11 72
kom. +48 601 706 120
e-mail: stanislaw.walkowiak@eko-color.pl

Pracownicy działu sprzedaży

Iwona Horbowa
tel. +48 59 822 11 71
e-mail: iwona.horbowa@eko-color.pl
Zofia Lipińska
tel. +48 59 822 11 72
e-mail: zofia.lipinska@eko-color.pl

Grzegorz Kosznik
tel. +48 59 822 11 74
e-mail: grzegorz.kosznik@eko-color.pl
Przedstawiciele w Polsce
Dawid Maniura
woj. mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie, lubelskie
tel. +48 669 443 722
e-mail: dawid.maniura@eko-color.pl

Mariusz Lewandowski
woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie
tel. +48 669 214 466
e-mail: mariusz.lewandowski@eko-color.pl

Dział Sprzedaży
woj. pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
tel. +48 663 581 005
tel. +48 59 822 11 71
e-mail: iwona.horbowa@eko-color.pl

TWISTER-COLOR Maciej Brzuska
woj. wielkopolskie, lubuskie
ul. Stanisława Staszica 10/6A, 60-527 Poznań
tel. +48 61 677 18 19
fax. +48 61 843 17 36
e-mail: biuro@twistercolor.pl
www.twistercolor.pl
Przedstawicielstwa zagraniczne
Rumunia
TEHNOSTATIC LINK SRL
Aleea Biruintei nr 4, Bl. 135E Sc.B Ap.38
100458 Ploiesti, Prahova,
Tel.: (+40) 0733-798.682
E-mail: office@tehnostatic-link.ro
www.tehnostatic-link.ro

Ukraina
Alufinish Ukraine Ltd.
Mob. +380 503 703 373
Tel/fax +380 32 297 65 75
Tel/fax +380 32 244 32 51
E-mail: alufinish.ua@gmail.com
www.alufinish.com.ua
Doradztwo techniczne
tel. +48 59 822 11 73
Specjalista ds. zakupów
Ewelina Najs-Coppa
Tel. +48 59 822 22 22
e-mail: ewelina.najs-coppa@eko-color.pl


NASI PARTNERZY: