EKO COLOR Producent farb proszkowych swiss standards

Eko-Color

Szwajcarska Jakość

Producent farb i lakierów proszkowych w różnej kolorystyce, dostosowanej do bezpośrednich oczekiwań i potrzeb klienta

EKO-COLOR W NOWEJ ODSŁONIE

 
 

Farby przyjazne dla środowiska

Farby proszkowe należą do najbardziej przyjaznych dla środowiska systemów powłokotwórczych, gdyż nie zawierają żadnych organicznych rozpuszczalników, a podczas ich aplikacji oraz w procesie ich utwardzania nie uwalniają się szkodliwe substancje chemiczne. Malowanie proszkowe jest technologią ekologiczną, oszczędną, wydajną i nowoczesną.

Dlaczego Eko-Color?

Kompetencje

Kompetencje

Firma to ludzie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom naszej kadry technicznej oraz zaangażowaniu całego zespołu możemy zapewnić fachową realizację najbardziej skomplikowanych projektów.
Elastyczność

Elastyczność

Wyróżnia nas elastyczność. Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, realizujemy niestandardowe projekty, proponujemy rozwiązania na miarę potrzeb naszych Klientów.
Terminowość

Terminowość

Gwarantujemy niezawodność, rzetelność i terminowość dostaw, stany magazynowe pod potrzeby Klientów oraz krótkie terminy realizacji zamówień na produkcji.


Jakość

Produkujemy i dostarczamy klientom farby proszkowe najwyższej jakości opracowane zgodnie z najnowszymi technologiami stosowanymi w branży.czytaj więcej